Máte rádi dobrodružství jako děti? Chcete společně se svými dětmi zažít víkend plný legrace, napětí, tvoření i spolupráce?

Víkendy s dlouholetou tradicí v Klice nyní nabízí NOVINKU – Víkend pro rodinu. Program je celistvý, zaměřený na aktivity pro rodiče a děti. Děti se učí samostatně rozhodovat a komunikovat, starat se o své věci a učí se zodpovědnosti za svá rozhodnutí.

Rodiče si vyzkouší jaké je nechat rozhodnutí na dětech, objeví společné cesty komunikace a spolupráce, naučí se nové hry a mohou si dovolit být znovu dětmi. Víkend rozvíjí spolupráci a komunikaci s ostatními dětmi, ale i s dospělými. Prožijete si nezapomenutelná dobrodružství v kolektivu, kde můžete být tady a teď a hrát si jako děti.

Víkend má svůj režim a všechny aktivity se konají společně, děti i rodiče tak mají možnost být spolu a sdílet své prožitky. Rodiče spolu s dětmi i spí v jedné místnosti, která je pro jejich potřeby a pohodlí upravená do tématu akce.

Vhodné pro rodiče s dětmi od 4 do 10 let.
Cena 2500 Kč – jeden dospělý, jedno dítě
Cena 850 Kč – za každého dalšího sourozence

(v ceně je zahrnuto stravné, nocleh, program, odměny …)
Veškeré další informace o víkendovém pobytu v Klice pro (pra)rodiče s dětmi najdete v sekci víkendy. 


Víkend pro rodiny I.
Mami, tati půjdem spolu DO JIZEREK!

Termín: 5. 11. – 7. 11. 2021
Vhodné pro rodiče s dětmi od 4 do 10 let.
Společné putování podzimními Jizerkami s batohem na zádech. Pátrání po zapomenutých místech lesa s trochou tajemna. Společná rodinná výprava do Jizerskohorských lesů a okolí Kliky se záhadným příběhem …

fotky z uplynulého víkendu najdete ZDE!

Víkend pro rodiny II.
Pojď mami, tati budeme si spolu hrát!

Termín: 21. 1. – 23. 1. 2022
Vhodné pro rodiče s dětmi od 4 do 10 let.
Přijďte si do Kliky užít hravý víkend s vašimi dětmi. Jaké hry znáte z dětství vy? A jaké znají děti? Víkend plný společně prožitých chvil…

Víkend pro rodiny III.
Haló Léto, tady já, máma a táta!

Termín: 27. 5. – 29. 5. 2022
Vhodné pro rodiče s dětmi od 4 do 10 let.
Tvořivý víkend otevírající léto a jeho hravost. Víkend plný ťukání, pukání a objevování přírodního vznikání a radosti, které s létem přichází.


Těšíme se na vás na všech akcích s Klikou, pokud je vám cokoli nejasné nebo se potřebujete na cokoli zeptat volejte na tel. 604 873 093